FAQ


Čo je Jelloshot.sk?

Jelloshot.sk je portál, cez ktorý si môžeš objednať jedinečné alkoholové želé na tvoju párty. 
Trend želé s alkoholom pochádza z USA, kde sa stal neodmysliteľnou súčasťou klasických osláv, ale aj nóbl eventov.
Spája zábavu s originalitou a je ozdobou každej párty.
Na výber máme 10 príchutí, ktorých jednolitvé zloženie nájdeš priamo pri konkrétnom produkte na našich stránkach.
Každý Jelloshot má objem 40 ml a je možné si vybrať z 3 rôznych obalov.

Kam sa hodí Jello shot?

Na každú párty či oslavu.
Klasické Jello shoty podávané v plastových pohárikoch s viečkom, z ktorých sa priamo konzumujú sú zaručeným trhákom na každej žúrke, oslave narodenín, firemnej akcii, raute, svadbe, či ako doplnok cateringu.
Jello shoty konzumované z plastovej striekačky sú skvelým doplnkom na tématickú párty, halloween žúrku alebo inú odviazanú oslavu.
Peni-colada shoty sú určené najmä na dámske rozlúčky so slobodou, ale príležitosti sa medze nekladú :)

Ako si objednám Jello shot?

Sú dve možnosti- online objednávka alebo telefonická objednávka. Pri online objednávke sa buď na stránke jelloshot.sk zaregistruješ a vytvoríš si konto, alebo si objednáš bez registrácie. Na doručenie zadáš potrebné údaje, potvrdíš objednávku a následne obdržíš potvrdzujúci email tvojej objednávky. Pri telefonickej objednávke stačí zavolať na číslo uvedené na stránke Jelloshot.sk.

Kto si môže objednať Jello shot?

Objednať si môže každý, kto dovŕšil vek 18 rokov.

Koľko alkoholu obsahuje Jello shot?

Každý Jello shot (40ml) má obsah alkoholu maximálne 15% (v rozmedzí 12,5%-15%obj.alk). Výnimkou je iba príchuť Champagne, ktorá má obsah alkoholu 8%.

Ako dlho trvá doručenie?

Objednávku treba odoslať najneskôr 24 hodín pred želaným doručením. Keďže každý kus sa vyrába ručne a povýrobný proces vyžaduje tiež zopár hodín je potrebné rátať s potrebným časom na dodanie. Pokiaľ vieš vopred dátum párty, neváhaj a objednaj si. Čím skôr, tým lepšie!

Ako Jello shot skladovať?

Jello shot je potrebné skladovať v chladnom priestore do 8 ℃, najlepšie v chladničke. Jeho chuť najviac vynikne keď ho pred konzumáciou vyberieš z chladničky. Trvanlivosť je označená priamo na obale alebo pribalenom informačnom letáku, ale pre najlepší zážitok odporúčame konzumáciu čo najskôr a priamo z chladničky.

Je možné si objednať inú príchuť?

Všetko je o dohode a preto pri špecifických požiadavkách je najlepšie zavolať na našu jellolinku:) +421 911 412 109. Nebránime sa novým výzvam.

Je možné doručenie mimo Bratislavy?

Vzhľadom na výrobu v BA a štruktúru produktu sa orientujeme na Bratislavu, avšak opäť je všetko o dohode a preto pri špecifických požiadavkách je najlepšie zavolať na našu jellolinku +421 911 412 109 alebo sa informovať na adrese info@jelloshot.sk. Pri objednávkach mimo BA rozhoduje objednané množstvo. Určite sa nebránime doručeniu do iných miest. Doprava je však možná iba našimi zdrojmi, keďže tovar je potrebné prevážať v určitej teplote.

Je možné objednávku darovať?

Samozrejme, že je možné Jello shoty aj darovať. Túto informáciu je potrebné napísať do poznámky pri zadávaní online objednávky, alebo povedať pri telefonickom hovore. Potrebná je platba vopred a to, aby pri doručení objednávky bol na zadanej adrese človek, ktorý objednávku prevezme.